FORUM
O serwerze KOLEJ.PL
DZISIAJ|JUTRO|WCZORAJ|GALERIE|FORUM|FAQ|TABOR|MODELARSTWO|INFRASTRUKTURA|SOFTWARE|LINKI| Przewodnik po KOLEJ.PL
WsteczDalej

pierwsza polska trasa do msts

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]
Informacja została nadana z dembud2.cza.warszawa.supermedia.pl (212.75.118.66) przez: michał p.
Data: 03. Listopad 2002 o godz. 14:17:05

____

Jestem użytkownikiem msts od ponad roku. Jak to możliwe że w dużym, w miarę cywilizowanym kraju nie powstała dotąd żadna trasa do msts? Nie wiem. Faktem jest jednak, że postanowiłem stworzyć takową sam a jestem bardzo zdesperowany. Jako cel wybrałem sobie trasę Gdynia Gł. Os.- Kościerzyna. Bardzo chętnie oczekuję wszelkiej możliwej pomocy. Będę wdzięczny za wszelkie porady i materiały.

W szczególności interesują mnie fotki obiektów, plany stacji, Gdynia Gł, Gdynia Wielki Kack, Gdańsk Osowa, Kościerzyna, oraz wszyskie pozostałe leżące na ww trasie.

Czy ktoś może mi pomóc z w zdobyciu Digital Elevation Models dla tej części Polski, albo posiada wiedzę na ten temat?? Bardzo ułatwiło by to tworzenie projektu.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY!!!

____

Odpowiedzi:
   Re: Re: pierwsza polska trasa do msts McZapkie (0)

____

Odpowiedz:

Imię i nazwisko:
E-Mail:

Komentarze:

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]

 

| DZISIAJ | JUTRO | WCZORAJ | FORUM | FAQ |

| TABOR | INFRASTRUKTURA | MODELARSTWO | SOFTWARE | LINKI | O SERWERZE |
 
Przewodnik po KOLEJ.pl
<< WsteczNa góręStrona główna działuDalej >>
Wszelkie uwagi odnośnie WWW KOLEJ.pl prześlij TUTAJ. Ostatnia aktualizacja tej strony: