FORUM
O serwerze KOLEJ.PL
DZISIAJ|JUTRO|WCZORAJ|GALERIE|FORUM|FAQ|TABOR|MODELARSTWO|INFRASTRUKTURA|SOFTWARE|LINKI| Przewodnik po KOLEJ.PL
WsteczDalej

SZCZYT GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]
Informacja została nadana z nat-c.acn.pl (212.76.39.245) przez: JJC
Data: 18. Styczeń 2003 o godz. 02:05:23

____

Czego to bahory nie wymyślą!!! Nie dalej jak tydzień temu idę sobie wzdłuż torów, jak zwykle fotografując pociągi na szlaku (między stacją W-wa choszczówka i Płudy) gdy nagle zuważyłem że na torach stoi coś dużego, po dokładnych oględzinach okazało się że to pralka i do tego ciężka!!!

Tak mógłaby się zaczynać jakaś historia opwiedziana przez 6-cio latka w przedszkolu, tymczasem to najprawdziwsza prawda!!!! Co gorsza gdy znosiłem pralkę z torów (trzeba być imbecylem by nie zdawać sobie sprawy że coś takiego może wyrządzić szkody rozpędzonej do około 60-80 km/h lokomotywie a nawet zgrozić bezpieczeństwu maszynisty i podróżnych) z pobliskich krzaków poderwało się trzech gówniarzy (na oko w wieku 14-17 lat) i najzwyczajniej w świecie uciekli (nie próbowałem ich gonić gdyż w każdej chwili mógł nadjechać pociąg).
Prawdopodobnie zamierzali oni z pozycji "ukrytej kamery" obserwować uderzenie.
W młodości (a było to bardzo bardzo dawno temu) sam lubiłem układać na torach jednozłotówki i obserwować jak zostają z nich rozpłaszczone krążki, ale to chyba już "drobna" przesada.
Ciekawy jestem czy to tylko pojedyńczy wybryk idiotów czy takie rzeczy dzieją się częściej? Jeśli macie informacje na ten temat to dajcie znać (mam nadzieje że to nie dzieje się zbyt często ).

____

Odpowiedzi:
   Re: Re: SZCZYT GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!! Lxd2 (0)
   Re: Re: SZCZYT GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!! Michal z Warszawki (0)
   Re: Re: SZCZYT GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!! Robert (0)
   Re: Re: SZCZYT GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!! Grzegorz Szydłowski (1)
       Re: Re: Re: SZCZYT GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!! xxxxxx (0)

____

Odpowiedz:

Imię i nazwisko:
E-Mail:

Komentarze:

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]

 

| DZISIAJ | JUTRO | WCZORAJ | FORUM | FAQ |

| TABOR | INFRASTRUKTURA | MODELARSTWO | SOFTWARE | LINKI | O SERWERZE |
 
Przewodnik po KOLEJ.pl
<< WsteczNa góręStrona główna działuDalej >>
Wszelkie uwagi odnośnie WWW KOLEJ.pl prześlij TUTAJ. Ostatnia aktualizacja tej strony: