FORUM
O serwerze KOLEJ.PL
DZISIAJ|JUTRO|WCZORAJ|GALERIE|FORUM|FAQ|TABOR|MODELARSTWO|INFRASTRUKTURA|SOFTWARE|LINKI| Przewodnik po KOLEJ.PL
WsteczDalej

Re: O sprayowaniu taboru.

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]
Informacja została nadana z pj154.czestochowa.sdi.tpnet.pl (80.49.8.154) przez: Rix
Data: 23. Lipiec 2002 o godz. 18:33:54
W odpowiedzi na: O sprayowaniu taboru. napisanego przez "Jakub Kulecki von Allenstein" 23. Lipiec 2002 o godz. 18:33:54:

____

: Krew mnie zalewa, gdy widzę, jak w krótkim czasie obsługujące węzeł warszawski olsztyńskie EN57 pokryte zostały syfem. Wiecie, skąd to się bierze? Nie uwierzycie, ale są czasopisma, które promują chędożonych wandali! Odsyłam do pisma "Ślizg" przeznaczonego dla skejtów, którzy okazują się być zdegenerowanymi impotentami. Znajdziecie tam galerię zdjęć osprayowanego taboru z podpisami tych pseudoartystów, którym tylko łuski w tył głowy powbijać, bo amunicji szkoda. Czekam na komentarze i pomysły, co z tym szajsem zrobić.

Sam jesteś impotentem zasrańcu.Mnie krew zalewa jak czytam wypowiedzi takich cwelów jak ty debilu.

____

Odpowiedzi:

____

Odpowiedz:

Imię i nazwisko:
E-Mail:

Komentarze:

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]

 

| DZISIAJ | JUTRO | WCZORAJ | FORUM | FAQ |

| TABOR | INFRASTRUKTURA | MODELARSTWO | SOFTWARE | LINKI | O SERWERZE |
 
Przewodnik po KOLEJ.pl
<< WsteczNa góręStrona główna działuDalej >>
Wszelkie uwagi odnośnie WWW KOLEJ.pl prześlij TUTAJ. Ostatnia aktualizacja tej strony: