FORUM
O serwerze KOLEJ.PL
DZISIAJ|JUTRO|WCZORAJ|GALERIE|FORUM|FAQ|TABOR|MODELARSTWO|INFRASTRUKTURA|SOFTWARE|LINKI| Przewodnik po KOLEJ.PL
WsteczDalej

Re: Re: Najnowsze rewizje z Gdyni !!!

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]
Informacja została nadana z pi148.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl (217.99.193.148) przez: Rysiu
Data: 22. Wrzesień 2002 o godz. 22:13:53
W odpowiedzi na: Re: Najnowsze rewizje z Gdyni !!! napisanego przez "Marcin Purc vel lubellak" 22. Wrzesień 2002 o godz. 22:13:53:

____

: Prześlij mi te zdjęcia na maila ok? Masz swego ulubionego loka? Ja tak(eu 07-331 i właśnie stoi pod lubelską szopą i stac tam będzie pewnie jeszcze przez jesień i zimę bo nie mają kasy na remont a jak nawet będzie to przed nią(już w Oleśnicy) stoi 07-528 i czekaja następne. Chyba kupię jej plandekę i ją przykryję bo mi sie serce kraja:)Jeszcze zbytnio zerdzewieje i stwierdzą że sie nadaje na złom:)????????

Och niestety nie mam poskanowanych tych fotek bo skanera niet a i do końca filmu z 8 zdjęć. Szkoda że nie mam skanera bo w działalnosci kolekcjonerskiej to podstawa. Nie mam ulubionego loka bo co chwila zmieniam upodobania ;-)))
Pozdrowienia, Rysiu

____

Odpowiedzi:

____

Odpowiedz:

Imię i nazwisko:
E-Mail:

Komentarze:

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]

 

| DZISIAJ | JUTRO | WCZORAJ | FORUM | FAQ |

| TABOR | INFRASTRUKTURA | MODELARSTWO | SOFTWARE | LINKI | O SERWERZE |
 
Przewodnik po KOLEJ.pl
<< WsteczNa góręStrona główna działuDalej >>
Wszelkie uwagi odnośnie WWW KOLEJ.pl prześlij TUTAJ. Ostatnia aktualizacja tej strony: